KONAK
KARŞIYAKA
ÖN KAYIT
KURS PROGRAMLARIMIZ YAYINLARIMIZ ÖSYM SINAV TAKVİMİ YEDİİKLİM DENEME SINAVLARI YEDİİKLİM SINAV SONUÇLARI REHBERLİK FOTOĞRAF - VİDEO GALERİ ANKET
Bize Nereden Ulaştınız?
  • DUYURULAR

SUBAY ve ASTSUBAY OLABİLMEK İÇİN KPSS ŞARTI!

SUBAY VE ASTSUBAY ALIMI İÇİN

TSK 2017 yılı muvazzaf astsubay alımına başvuru yapabilmek için;

En az iki yıl ve daha fazla süreli yüksekokul/fakülte mezunu olmak, geçerli önlisans KPSS P93 puan türünden ya da lisans KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor. Önlisans mezunları için 1 Ocak 1992 ve daha sonra doğmuş olmak, lisans mezunları için de 1 Ocak 1990 ve daha sonra doğmuş olmak şartı bulunuyor.

TSK 2017 yılı muvazzaf subay alımına başvuru yapabilmek için;

En az 4 yıllık fakültelerin kontenjanlarına göre başvuru kılavuzunda belirtilen bölümlerinden mezun olmak, geçerli lisans KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekiyor. İngilizce Öğretmenliği ihtisası için KPSSP121 lisans puanından en az 70 puan almış olmak şartı bulunuyor.

 

KPSS B LİSANS KURSLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN; http://yediiklim.com/kurslarimiz/kpss-b-lisans-kurslari/20

KPSS B ÖN LİSANS KURSLARIMIZ HAKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN; http://yediiklim.com/kurslarimiz/kpss-b-lise---onlisans-kurslari/22

 

 


Şube Seçiniz
Adınız - Soyadınız *
Telefonunuz *
E-Posta *
Mesajınızın Konusu *
Mesajınız *
Yapacağınız başvuru ile paylaşacağınız bilgiler sizinle irtibata geçebilmek ve asıl kayıt işlemlerinizi tamamlamak üzere onayınızı almak için kullanılır. Bu başvuru formunun yasal olarak bir bağlayıcılığı yoktur.
KONAK
0 (232) 482 0 532
KARŞIYAKA
0 (232) 364 15 15
BİZE HEMEN ULAŞIN