KONAK
KARŞIYAKA
ÖN KAYIT
KURS PROGRAMLARIMIZ YAYINLARIMIZ ÖSYM SINAV TAKVİMİ YEDİİKLİM DENEME SINAVLARI YEDİİKLİM SINAV SONUÇLARI REHBERLİK FOTOĞRAF - VİDEO GALERİ ANKET
Bize Nereden Ulaştınız?
 
 
YEDİİKLİM AKADEMİ olarak uzman eğetim kadromuz, sınav içeriğine uygun olarak hazırlanmış yayınlarımız, sizi başarıya götüren sistemli, özverili eğitim programlarımız ve profesyonel danışmanlık hizmetimiz ile sizi bu almış olduğunuz derslerden gireceğiniz sınavlara eksiksiz hazırlamaktayız.
 
Açıköğretim öğrencisinin özlemini duyduğu üniversite ortamını sağlayan eğitim kampüsü ile öğrencilerin ihtiyaç duyduğu her türlü fiziksel ortam, sosyal yaşam, kültürel faaliyetler gibi imkânlar en üst kalite standratlarda sağlanmaktadır.
 
Açıköğretim her yıl bir önceki yıla göre daha zorlaştığı, soru tarzının, kaynaklarının ve test sisteminin değiştiği görülmektedir. 2011 - 2012 öğretim yılından itibaren AÖF sistemi temeli değişmiştir. Bu nedenle sınava hazırlanmak için doğru bir eğitim kurumu seçmek zorunluluk haline gelmiştir.
 
Türkiye genelinde 82 şubeye sahip eğitimde kurumsallığın adı YEDİİKLİM AKADEMİ AÖF kursu akademik hayatınızı devam ettirmek için girmiş olduğunuz bu zorlu yolda hem eğitim olarak hem de fiziksel olarak sunmuş olduğu olanaklarla size en iyi desteği sağlamaktadır. Çünkü YEDİİKLİM'de kampüs yaşamı yaşam biçimidir.
 
 
Kayıtlı olan öğrencilerimizin ÜCRETSİZ yararlandığı hizmetlerden bazıları;
 
* Mesleki Hazırlık Seminerleri (Mülakat Teknikleri, CV Hazırlama, Beden Dili, Hızlı Okuma)
* Rehberlik Hizmeti,
* Tiyatro Kulübü,
* Sportif Faaliyetler,
* Kantin, kafeterya hizmetleri,
* Wireless İnternet bağlantıları,
* Mezuniyet gecesi ve yıl sonu balosu.
 
Kurs programlarının açıldığı yıldan itibaren, üniversite yaşamının eksikliğini hissetmeden, kişisel gelişimlerine yardımcı olarak verilen ücretsiz eğitimlerimize katılarak düzenli ders takibi yapan onlarca öğrencimiz Onur Belgesi veya Yüksek Onur Belgesi alarak seçimlerinde ne kadar doğru karar verdiklerini ispat etmişlerdir. 
 

 Şube Seçiniz
Adınız - Soyadınız *
Telefonunuz *
E-Posta *
Mesajınızın Konusu *
Mesajınız *
Yapacağınız başvuru ile paylaşacağınız bilgiler sizinle irtibata geçebilmek ve asıl kayıt işlemlerinizi tamamlamak üzere onayınızı almak için kullanılır. Bu başvuru formunun yasal olarak bir bağlayıcılığı yoktur.
KONAK
0 (232) 482 0 532
KARŞIYAKA
0 (232) 364 15 15
BİZE HEMEN ULAŞIN