KONAK
KARŞIYAKA
ÖN KAYIT
KURS PROGRAMLARIMIZ YAYINLARIMIZ ÖSYM SINAV TAKVİMİ YEDİİKLİM DENEME SINAVLARI YEDİİKLİM SINAV SONUÇLARI REHBERLİK FOTOĞRAF - VİDEO GALERİ ANKET
Bize Nereden Ulaştınız?

İzmir'in En İyi ALES Kursunda Eğitim  

 

ALES'in her yıl bir önceki döneme göre daha zorlaştığı, soru tarzının ve test sisteminin değiştiği görülmektedir. Bu nedenle sınava hazırlanmak için doğru bir eğitim kurumu seçmek zorunluluk haline gelmiştir.

 

 

YEDİİKLİM AKADEMİ olarak sınavın içeriğine uygun eğitim programımız ile sizleri ALES'e eksiksiz hazırlamaktayız. Başarımızdaki en önemli unsur birey odaklı ve sistemli bir eğitim programı uygulamamızdır. ALES'e özel öğretmen kadromuzun özverili çalışmaları da bu sistemin en önemli unsurlarından biridir.

Türkiye genelinde 82 şubeye sahip, eğitimde kurumsallığın adı Yediiklim Akademi ALES Kursu, siz değerli öğrencilerimizi bu sınava en iyi şekilde hazırlamaktır.

 

     

Eğitim Modelimiz 

 

Adayların Branşına ve Matematik Seviyesine Uygun Sınıflar

Ales'te yer alan üç puan türünde adaylar farklı testleri cevaplamaktadır. ALES kursumuzda sınavda aynı testleri cevaplayacak adaylara bir arada eğitim veriyoruz. Ayrıca sınıflarımızı matematik seviyesine uygun olarak ayırıyoruz. 

 

Sınav Yönelik Etkili Eğitim

ALES'te adayların en büyük sorunlarından biri soruları yetiştirememektir. Uyguladığımız eğitim modelimiz sayesinde bu sorunun üstesinden gelmenizi sağlıyoruz. 

 

ALES'e Özel Öğretmen Kadrosu 

ALES, ÖSYM'nin yaptığı sınavlar arasında soru tarzı olarak en farklı sınavlardan biridir. Bu nedenle yıllardır ALES konusunda eğitim veren özel öğretmenler ile çalışıyoruz.

 

İzmir'in En Yüksek Ders Saat Sayısı Olan ALES Kursu  

İzmir'in en yüksek ders saat sayısı veren ALES kursuyuz. Aynı zamanda ek olarak uyguladığımız sınıf etütleri sayesinde derste işlenen konuların pekişmesini sağlıyoruz. 

 

Haftanın 6 Günü Birebir Soru Çözüm İmkânı

Elbette evde çalışırken yapamadığımız sorular olacaktır. Birebir etüt programımız sayesinde öğretmenlerimize sorularınızı sormanızı ve böylece hiçbir eksiğinizin kalmamasını sağlıyoruz.

 

Farklı Gruplarda Ders Telafi İmkânı 

ALES kurslarımızıda, herhangi bir sebepten dolayı katılamadığınız dersleri farklı gruplarımızda derse girerek telafi etmenizi sağlıyoruz. 

 

ÖSYM Formatında 8 Adet ALES Türkiye Geneli Denemesi  

Sınava hazırlanırken deneme sınavları eksik olduğumuz konuları tespit etmemizde en büyük yardımcımız olacaktır. Kursumuzda ÖSYM formatında 10 Adet Türkiye geneli ALES denemesi uyguluyoruz.

 

 

Haftanın 7 Günü Kütüphane Hizmeti

Farklı yayınlarla donatılmış modern kütüphanemiz ile size hizmet veriyoruz.

 

YLSY ve Yüksek Lisans Kadroları Hakkında Mesaj Yoluyla Sürekli Bilgilendirme 

ALES puanının kullanıldığı her sınav ya da kadro ile ilgili bilgilendirme mesajları tarafınıza yollanır. Böylece puanınızı kullanabileceğiniz tüm seçenekleriniz hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz.

 

2018 ALES Başarı Tablomuz:

 

AD - SOYAD

PUAN TÜRÜ

PUAN

CANSIN CAN 

ALES - SÖZ

92,092

DUYGU BAŞTUĞ NAS

ALES - SÖZ

91,607

TUĞÇE EKİZ

ALES - SAY

88,852

MUHAMMET YURTKURAN

ALES - SÖZ

87,168

NURİYE OKTAR

ALES - SAY

86,869

NAZLICAN GÜLDİKEN

ALES - SÖZ

86,353

AYŞE HAZAL DÜNDAR

ALES - EA 84,515

MERVE GARİP

ALES - EA

84,327

HASAN MUTLU PELİN

ALES - SÖZ

83,384

SALİH DURGAY

ALES - EA 81,879

KUDRET EKİN ERDAL

ALES - SÖZ 81,616

 

 

 

 


KONAK
0 (232) 482 0 532
KARŞIYAKA
0 (232) 364 15 15
BİZE HEMEN ULAŞIN